Modelowanie 3D

Modelowanie trójwymiarowe

Modelowanie trójwymiarowe to jedna ze świadczonych przez nas usług. Jeśli potrzebujesz stworzyć wirtualny model swojego projektu – nie zwlekaj i zamów modelowanie 3D. To przydatna usługa, dzięki której Twoje szkice, zdjęcia, rysunki czy nawet gotowe produkty zostaną przekształcone na trójwymiarowy obraz. Stworzenie modelu pozwala także na dalsze prace, takie jak tworzenie dokumentacji technicznych czy wizualizacje produktów.

Co zapewnia modelowanie 3D?

Warto wspomnieć, że model 3D potrafi pokazać o wiele więcej niż szkic czy projekt 3D – wiele elementów trudnych do wyobrażenia zostanie łatwo zwizualizowanych. Potrzebujesz wykonać model 3D, aby wirtualnie zaprezentować klientom swój produkt? A może planujesz stworzenie animacji 3D ze swoim projektem? Skontaktuj się z nami! Wszystkie produkty wykonujemy indywidualnie stosując się do wymagań klienta. Wystarczy, że prześlesz nam swój projekt, szkic, rysunek, zdjęcie, a nawet pokażesz gotowy produkt wraz z jego dokładnymi wymiarami.

Poprawki w gotowych modelach

W naszej ofercie znajduje się również możliwość wprowadzenia poprawek do gotowych modeli. Modelowanie 3D to nasza specjalność, a do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Ponadto uważamy, że modelowanie trójwymiarowe nie zostawia miejsca na błędy, dlatego możemy wprowadzić poprawki w gotowych modelach – zarówno tych wykonanych w domowych warunkach, jak i stworzonych przez inne firmy.

Przeprojektowywanie modeli pod druk 3D

Co kraj, to obyczaj, a co inna technika druku – to inne wymagania techniczne dla modelu 3D. W zależności od potrzeb klienta oferujemy modelowanie 3D pod konkretny sposób drukowania, a także usługę przeprojektowania stworzonego już modelu. Ze względu na specyfikę danej technologii model musi posiadać konkretne parametry i dane techniczne oraz kształt, a nawet najmniejsze detale mogą mieć znaczenie przy zmianie techniki druku.

Zainteresowany?

Chcesz obejrzeć swój produkt w trójwymiarze i potrzebujesz stworzenia modelu 3d? A może poprzedni wykonawca zrobił masę błędów, które wymagają natychmiastowych poprawek?

Z przyjemnością stworzymy dla Ciebie precyzyjny model 3d lub udoskonalimy istniejący już projekt. Wypełnij formularz kontaktowy i sprawdź sam! Przygotowanie wyceny zajmuje nam przeważnie od 24 do 48 godzin.