Personalizacja broni

Personalizacja body do broni

Od lat specjalizujemy się w tworzeniu body do broni palnej. Dla wielu profesjonalistów to bardzo ważny aspekt posiadania broni – uchwyt jest drukowany i tworzony pod konkretną dłoń, co znacznie poprawia komfort jej używania. Dzięki temu broń pewniej leży w ręce, a przez to praca z nią staje się nie tylko łatwiejsza, ale i znacznie bardziej przyjemna. Potrafimy zaprojektować każdy rodzaj uchwytu w wybranym przez klienta kolorze, preferowanym kształcie i grawerze.

Customizacja broni – dla kogo?

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich posiadaczy krótkiej broni palnej. Jeżeli jesteś osobą prywatną, do zamówienia body do broni będziemy potrzebowali Twojego zezwolenia na jej posiadanie. Customizacja broni palnej skierowana jest do takich branż i osób jak:

  • służby mundurowe (policja, służba celna, wojsko, ABW, CBA, BOR, Interpol)
  • detektywi
  • kolekcjonerzy broni
  • właściciele strzelnic

Co oferujemy i jakich materiałów używamy?

Naszym klientom proponujemy kompleksową usługę wykonania uchwytu do broni – od skanu dłoni,  przygotowania projektu, przez stworzenie modelu 3d, aż po sam wydruk. Oczywiście możesz się tylko na jeden etap, jednak zapewniamy, że najlepsze efekty daje wykupienie pełnego pakietu. Personalizacja broni palnej to nasza specjalność – uchwyt do broni produkowany jest z materiałów takich jak żywica lub polimer G39. Oferujemy pełną gamę kolorystyczną i strukturalną, a także możliwość wykonania hydrografiki za dodatkową opłatą.

Uchwyty do broni dla profesjonalistów

Prowadzisz strzelnicę? Poszukujesz body do broni dla służb mundurowych? A może należysz do klubu kolekcjonerskiego? Dobrze trafiłeś! Składając zamówienie hurtowe możesz liczyć na atrakcyjny rabat.

Pamiętaj, że koniecznie jest okazanie pozwolenia na posiadanie broni.

Zainteresowany?

Właśnie zdobyłeś pozwolenie na broń i szukasz swojego pierwszego uchwytu? Jeśli zależy Ci na tym, aby broń leżała w dłoni pewnie, a jej używanie było łatwiejsze niż kiedykolwiek – postaw na spersonalizowane body.

Customizacja uchwytu do broni palnej to zarazem nasza specjalność, jak i hobby. Po wypełnieniu poniższego formularza dowiesz się, co dokładnie możemy Ci zaoferować.

Personalizacja krok po kroku

Zobacz, jak dokładnie przebiega proces personalizacji broni w Techmaker – krok po kroku.
Przede wszystkim możemy wyróżnić trzy główne etapy, a są nimi:

01
Skan dłoni

Aby przystąpić do realizacji personalizowanego body do broni początkowo należy zjawić się w siedzibie firmy i zeskanować swoją dłoń. Następnie wspólnie omawiamy szczegóły dotyczące zlecenia i rozpoczynamy przygotowanie projektu 3D.

02
Projekt 3D i poprawki

Projekt uchwytu przygotowujemy na bazie wcześniej wykonanego skanu i szczegółów podanych przez klienta, który następnie odsyłamy do akceptacji; jest to także czas na wprowadzanie ewentualnych udoskonaleń przed drukiem.

03
Realizacja projektu

Po przygotowaniu projektu 3D i zatwierdzeniu finalnej wersji przystępujemy do drukowania. Personalizacja krótkiej broni palnej pozwala na wygodniejszy chwyt, dzięki któremu pistolet trzyma się pewniej, a czas reakcji zmniejsza się.