Projektowanie 3D

Projektowanie trójwymiarowe

Potrzebujesz wydrukować coś w trójwymiarze, ale nie masz gotowego projektu? Nie martw się! Projektowanie 3D to jedna ze świadczonych przez nas usług. Na Twoje życzenie stworzymy projekt do druku 3D na podstawie przekazanego przez Ciebie opisu, szkicu, rysunku, zdjęcia czy przykładu. W trakcie procesu tworzenia będziemy z Tobą w stałym kontakcie, tak, aby efekt finalny był zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Po zaakceptowaniu wersji końcowej projekt zostanie przekazany do druku bądź trafi do Ciebie w wersji elektronicznej. Zarówno czas wykonania, jak i cena są ustalane indywidualnie.

Dlaczego warto wykonać projekt 3D?

  • umożliwia wykrycie ewentualnych błędów przed przystąpieniem do produkcji
  • projekty 3D są pomocne przy tworzeniu reklam, produkcji filmowych lub stron internetowych
  • projekty 3D zazwyczaj wzbudzają większe zainteresowanie wśród kontrahentów czy inwestorów
  • wykreowane modele maszyn można poddać szczegółowej analizie – zarówno statycznej, jak i dynamicznej, a dzięki symulacji można dowiedzieć się, czy konkretna maszyna się sprawdzi

Projektowanie 3D nowych produktów

Jeżeli masz pomysł na nowy produkt w swojej firmie lub po prostu chcesz zaprojektować swoją własną rzecz – zgłoś się do nas! Pomożemy Ci w całym procesie tego przedsięwzięcia – od stworzenia koncepcji, przez model 3D, po wytworzenie prototypu, aż do finalnego produktu. Wszystkie detale ustalimy razem z Tobą, a techniczne problemy rozwiążemy tak, że nawet ich nie zauważysz.

Projekt 3D na podstawie rysunku 2D

Możemy stworzyć dla Ciebie projekt 3D na podstawie rysunku 2D. Aby móc wykreować projekt 3D potrzebujemy dokładnych wymiarów danego elementu oraz prostego rysunku. Następnie przenosimy to wszystko do stosowanego przez nas programu CAD. Ta metoda pozwala na dokładne i szybkie wykonanie projektu potrzebnego do druku trójwymiarowego.

Projekt 3D na podstawie oryginalnego elementu

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać projekt 3D, który będzie kopią oryginalnego elementu bądź tzw. „lustrzanym odbiciem”. Ta metoda pozwala nie tylko na tworzenie nowych produktów, ale i na naprawę już istniejących. Jeśli tylko masz możliwość dokładnego pomiaru całego elementu, prześlij nam je wraz ze zdjęciami bądź dokładnymi rysunkami, a resztą zajmiemy się sami.

Zainteresowany?

Szukasz firmy, która wykona dla Ciebie profesjonalny projekt 3D? Chętnie podejmiemy się kolejnego wyzwania!

Przykładamy wielką wagę do wszystkich, nawet najmniejszych detali projektu. W końcu diabeł tkwi w szczegółach. Wypełnij prosty formularz, a my całkowicie za darmo wycenimy Twoje zlecenie. Kto wie, może to tylko początek wspaniałej współpracy?

Projektowanie 3D od kuchni

Zobacz, jak dokładnie przebiega cały proces projektowania 3D w Techmaker – krok po kroku. Przede wszystkim możemy wyróżnić trzy główne etapy, a są nimi:

01
Rysunek koncepcyjny

W pierwszym etapie tworzymy rysunek, który jest zobrazowaniem myśli klienta. Jesteśmy w stanie zmienić każdy aspekt przygotowywanego projektu, od poprawek przez dodanie kolejnych elementów.

02
Model 3D

Drugi etap projektowania to stworzenie trójwymiarowego modelu, na podstawie rysunku koncepcyjnego, który pomoże nam wykryć ewentualne niedoskonałości.

03
Wizualizacja

Każdy projekt 3D kończymy wizualizacją danego produktu, stworzoną na jednolitym tle lub wybranym przez Ciebie otoczeniu.