Ostatnia aktualizacja: 06/12/2023

Prosimy o uważne zapoznanie się z poniższym regulaminem przed korzystaniem z TechMaker. Kontynuując korzystanie z naszego bloga, wyrażasz zgodę na przestrzeganie warunków określonych w tym regulaminie.

1. Postanowienia ogólne

1.1 Definicje: W niniejszym regulaminie poniższe terminy mają znaczenie: – “TechMaker” oznacza blog dostępny pod adresem https://techmaker.pl , – “Użytkownik” to osoba korzystająca z TechMaker.

1.2 Zmiany w regulaminie: TechMaker zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Każda zmiana będzie publikowana na tej stronie.

2. Korzystanie z TechMaker

2.1 Zakazane działania: Użytkownik zobowiązuje się do korzystania z TechMaker zgodnie z prawem oraz z poszanowaniem dóbr innych użytkowników. Zakazane jest: – Publikowanie treści niezgodnych z obowiązującym prawem, – Przesyłanie spamu, treści nieetycznych czy szkalujących, – Naruszanie prywatności innych użytkowników, – Korzystanie z TechMaker w celu przeprowadzania działań niezgodnych z prawem.

2.2 Treści użytkowników: Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność za treści przez niego publikowane na TechMaker.

3. Odpowiedzialność

3.1 Zawartość: TechMaker dokłada wszelkich starań, aby treści publikowane były rzetelne i zgodne z prawem. Niemniej jednak, TechMaker nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy, nieścisłości czy szkody wynikające z korzystania z treści udostępnionych na stronie.

3.2 Linki zewnętrzne: TechMaker może zawierać linki do stron zewnętrznych. TechMaker nie ponosi odpowiedzialności za zawartość tych stron ani za szkody wynikające z korzystania z nich.

4. Prawa autorskie

4.1 Treści: Treści publikowane na TechMaker są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, rozpowszechnianie czy wykorzystywanie treści bez zgody właściciela praw autorskich jest zabronione.

5. Prywatność

5.1 Polityka prywatności: Korzystając z TechMaker, Użytkownik akceptuje postanowienia Polityki Prywatności dostępnej na stronie link do Polityki Prywatności .

6. Postanowienia końcowe

6.1 Właściciel: TechMaker jest prowadzone przez Martin Kowal.

6.2 Kontakt: W przypadku pytań lub uwag dotyczących regulaminu, prosimy o kontakt pod adresem: kontakt@techmaker.pl .

Dziękujemy za przestrzeganie naszego regulaminu.

Zespół TechMaker